Botë SQBotë.Portal SQ

Ushtria izraelite ka plagosur 24 palestinez në Rripin e Gazës

Armata izraelite ka plagosur 24 palestinez mes të cilëve edhe një 13 vjeçar që është gjuajtur në kokë, derisa protestuesit kanë hedhur gurë dhe kanë djegur goma në protestat në Rripin e Gazës.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle