Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Ushtarët rus do të kryejnë sulm ndaj infrastrukturës së forcave ukrainase të sigurisë në Kiev, u bënë thirrje qytetarëve që të evakuohen

Ushtarët rus do të kryejnë sulm ndaj infrastrukturës së shërbimeve ukrainase të sigurisë në Kiev dhe u kanë bërë thirrje qytetarëve që jetojnë në afërsi të këtyre objekteve të evakuohen, kumtoi Ministria ruse e Mbrojtjes.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle