0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Ushtarët e Francës dhe të Burkina Fasos “neutralizuan” rreth 60 terroristë

Rreth 60 terroristë janë "neutralizuar" në një operacion të përbashkët mes një pjese të ushtarëve të misionit francez "Barhane" në Afrikën e Jugut dhe Armatës së Burkina Fasos, deklaroi mbrëmë shefi i forcave të armatosura franceze, transmeton DPA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle