Botë SQBotë.Portal SQ

Ushtarët amerikanë me të shtëna e qetësuan turmën në aeroportin në Kabul

Forcat amerikane të cilët e mbajnë rendin në aeroportin në Kabul dhe e kontrollojnë procesin e evakuimit nga Afganistani sot disa herë kanë përdorur armë zjarri për ta vendosur nën kontroll sjelljen e pakontrolluar të turmës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle