0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

USHT: Në këtë aksident të rëndë kanë ndërruar jetë edhe dy studentët tanë, shpreh ngushëllimet më të thella familjeve të viktimave

Në momente kaq të vështira, kaq tragjike për vendin tonë, nuk gjej dot fjalët e duhura për të shprehur dhimbjen e madhe pas aksidentit në një autostradë në Bullgarinë perëndimore, ku humbën jetën 46 qytetarë dhe disa të tjerë u lënduan, thuhet në telegramin e ngushëllimit të Universitetit Shtetërorë të Tetovës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle