0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQMakedonija.Slajder SQTemë SQ

Ushqim do të ketë, nuk priten probleme me importin, shtrenjtime të reja të mundshme

Kriza e ushqimit në përmasa botërore po bëhet gjithnjë e më aktuale. Gjendja është shqetësuese, ndërsa pasojat, shprehen ekspertët, do të ndihen ende. Konflikti ruso-ukrainas ka çrregulluar në mënyrë plotësuese furnizimin global që tashmë është kërcënuar nga ndryshimet klimatike dhe epidemia e koronës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle