0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

USHCM do t’i prezantojë programet studimore të fakulteteve

Gjatë afatit të parë për regjistrim të studentëve në vitin e parë, 31 gusht dhe 1 shtator. Universiteti "Shën Cirili e Metodi" - Shkup sot dhe nesër organizon  "Ditë të hapur të USHCM"-së për t'i prezantuar  programet studimore të fakulteteve, aktivitetet e studentëve, qendrat për karrierë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle