0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Ursula fon der Lajen: E mirëpres momentin pozitiv midis Bullgarisë dhe Maqedonisë së Veriut

E mirëpres momentin pozitiv midis Bullgarisë dhe Maqedonisë së Veriut, njoftoi sot në Tuiter kryetarja e Komisionit Evropian, Ursula fon der Lajen, pas takimit trepalësh me presidentët e Maqedonisë së Veriut dhe të Bullgarisë, Stevo Pendarovski dhe Rumen Radev në Sofje.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle