0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Urime nga Presidenti Pendarovski për besimtarët që festojnë Pashkët sipas kalendarit gregorian

Presidenti Stevo Pendarovski, me rastin e festës së madhe kristiane Ringjallja e Krishtit - Pashkët, dërgoi urime Dr. Kiro Stojanov, ipeshkvit të Shkupit dhe dioqezës së Strumicës dhe Shkupit, dhe të gjithë besimtarëve të krishterë që festojnë Pashkët sipas kalendarit gregorian.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle