0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Urime nga kryetari i Kuvendit Xhaferi me rastin e Ditës së Armatës

Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi i dërgoi urime shefit të Shtatmadhorisë së Armatës, gjeneral - nënkolonelit, Vasko Gjurçinovski dhe pjesëtarëve të Armatës me rastin e 18 Gushtit, Ditës së Armatë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle