0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Urim nga Zaev për Krishtlindjet katolike: Të pranojmë mesazhet e festës dhe t’i japim dorën atyre që kanë nevojë

Në ditën e sotme, lindja e Krishtit - Krishtlindja, është simbol i përjetshëm i shpresës sonë, se Zoti është me ne dhe se me besim mund të kapërcehen tundimet më të vështira, porositi kryeministri në dorëheqje Zoran. Zaev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle