0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQShoqëri SQ

Urim nga VMRO-DPMNE me rastin e fillimit të muajit të shenjtë të Ramazanit

VMRO-DPMNE uroi kryetarin e Bashkësisë Fetare Islame dhe qytetarët e besimit islam me rastin e Ramazanit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle