0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Urim nga presidenti Pendarovski me rastin e festës “Shën Sava”

Presidenti Stevo Pendarovski i ka uruar pjesëtarët e komunitetit serb në Republikën e Maqedonisë së Veriut me rastin e festës së “Shën Savës”, duke u dëshiruar që festën ta kalojnë shëndoshë e mirë, të mbushur me gëzim dhe lumturi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle