0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Urim nga presidenti Pendarovski me rastin e festës hebreje Jom Kipur

Presidenti Stevo Pendarovski, me rastin e shënimit të festës së hebrenjve Jom Kipur, i dërgoi mesazh kryetarit të komunitetit hebre në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Pepo Levi dhe të gjithëve pjesëtarëve të komunitetit hebre në vend.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle