0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Urim nga ministri Spasovski me rastin e festës Shën Klimenti i Ohrit

- Ministri Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski të gjithë besimtarëve ortodoks ua uroi festën e madhe të krishterë  - Shën Klimenti i Ohrit, me dëshirat për shëndet të mirë dhe mirëqenie.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle