0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQShoqëri SQTekste origjinale SQ

Urim nga Mickoski me rastin e Ditës Kombëtare të Vllehve

Në emrin tim dhe në emër të VMRO-DPMNE-së, të gjithë qytetarëve të Republikës së Maqedonisë të komuniteti etnik vlleh, ju uroj 23 Majin, Ditën Kombëtare të Vllehve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle