0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Urim nga kryetari i Kuvendit Xhaferi me rastin e festës hebraike Jom Kipur

Me rastin e festës së madhe hebraike - Jom Kipur, kryetari i Kuvendit Talat Xhaferti, u dërgon urime të sinqerta pjesëtarëve të bashkësisë hebraike në Republikën e Maqedonisë së Veriut,  dëshira për shëndet të mirë, paqe dhe qetësi shpirtërore, gëzim familjar dhe mirëqenie, të plotësuara me suksese të mëdha individuale dhe kolektive në planin personal dhe kolektiv.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle