0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Urim nga kryetari i Kuvendit Xhaferi me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Boshnjakëve

Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi personalisht dhe në emër të deputetëve u dërgoi urim pjesëtarëve të bashkësisë  boshnjake në Republikën e Maqedonisë së Veriut me rastin e 28 Shtatorit - Ditës Ndërkombëtare të Boshnjakëve.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle