Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Urim nga Bajdeni, NATO dhe KFOR-i me rastin e 110-vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë

Presidenti amerikan, Xho Bajden i dërgoi urim presidentit shqiptar, Bajram Begaj me rastin e 110-vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Tirana.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle