0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQSektori civil SQShoqëri SQ

Urim i drejtorit të ITSHKSH me rastin e Fitër Bajramit

Drejtori i ITSHKSH, Skënder Asani në emër të tij dhe në emër të ITSHKSH, i uron të gjithë besimtarët myslimanë gëzuar festën e Fitër Bajramit!

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle