0_Magazinë.Portal SQ

Uria e përmirëson ndjenjën për aromë

A ju tërheq aroma e kanellës së freskët dhe proshutës në restorantin përreth për ushqim të shpejtë? Një hulumtim i ri konfirmon se atë që e ndjeni në hundë ka lidhje të madhe me atë që ua thotë stomaku....

Butoni Kthehu në krye
Mbylle