Magazinë SQ

Uragani Ijan e anuloi misionin “Kru-5” në NASA

Uragani Ijan i detyroi NASA-n dhe "Spejs-Iks" të caktojnë një datë të re për lansimin e misionit "Kru-5" në Stacionin hapësinor ndërkombëtar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle