Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

URA: Krivokapiq e konfirmon se e ka privatizuar Qeverinë malazeze

Me propozimin për ndërrimin e zëvendëskryeministrit, Dritan Abazoviq, nga funksioni kryetar i Këshillit nacional për luftë kundër korrupsionit të lartë, kryeministri malazez Zdravko Krivokapiq e konfirmoi se e ka privatizuar Qeverinë dhe institucionet për shkak të përplasjes së hapur politike, kumtoi sot Lëvizja qytetare URA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle