Botë SQBotë.Portal SQ

“Uolstrit xhurnal”: Zbuluesit e SHBA-së nuk erdhën deri në konkludim definitiv për origjinën e Kovid-19

Raporti i ri i zbuluesve amerikanë për origjinën e Kovid -19 mbrëmë u dorëzua në Shtëpinë e Bardhë dhe dokumenti nuk përmban konfirmim të qartë për origjinën e virusit, qoftë edhe në mënyrë natyrale me kalimin e infeksionit nga kafshët ose se është paraqitur përmes depërtimit të raatësishëm nga laboratori.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle