Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Uollstrit xhurnal:Rusia ka dërguar personel mjekësor në kufirin me Ukrainën

Moska me siguri i ka bërë përgatitjet e fundit për invazionin e Ukrainës me dërgimin e devizioneve mjekësore të përbëra prej mjekëve ushtarakë dhe personelit ndihmës në kufirin me Ukrainën, kumtoi sot Uollstrit xhurnal.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle