Botë SQBotë.Portal SQ

“Uollstrit Xhurnall”: SHBA dhe CIA evakuojnë fshehurazi qytetarë nga Kabuli

Forcat e Armatosura të SHBA-së dhe CIA po kryejnë operacione të fshehta për të evakuuar qytetarët e tyre nga aeroporti i Kabulit, lajmëron “”Uollstrit Xhurnall”.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle