Botë SQBotë.Portal SQ

Uollstrit xhurnal: Presidenti i Jemenit dha dorëheqje nën presion të Riadit

Autoritetet e Arabisë Saudite e kanë detyruar presidentin e Jemenit, Abdrabu Mansur Hadi që të japë dorëheqje. Presidenti është në arrest shtëpie, publikoi Uollstrit xhurnal, duke iu referuar personave zyrtarë saudite dhe jemenas.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle