0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

UNT realizoi tryezën e rrumbullakët me hulumtime shkencore me temë “Vala e rritjes së çmimit dhe buxheti familjar në RMV”

Në Universitetin “Nënë Tereza” në Shkup u realizua Tryeza e rrumbullakët me ekspertë shkencor të fushave ekonomike nga Universiteti ynë dhe përfaqësuar nga Oda Ekonomike e Maqedonisë Veri-Perëndimore, duke elaboruar mbi temën “Vala e rritjes së çmimit dhe buxhetit familjar në RMV”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle