0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

UNSHM-ja e përshëndeti vendimin për hapjen e shkollave dhe apelon të respektohen protokollet

Unioni i Nxënësve të Shkollave të Mesme (UNSHM) e ka përshëndetur vendimin e Ministrisë së Arsimit dhe Shkencës dhe Qeverisë për të filluar viti akademik 2021/2022 me prezencë fizike për nxënësit e shkollave të mesme. Kanë apeluar deri të të gjithë nxënësit e shkollave të mesme të respektojnë protokollet pasi të hapen shkollat.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle