0_Maqedoni.Portal SQTekste origjinale SQ

Universiteti i Tetovës e shënoi përvjetorin e Pavarësisë së SHBA-së

Universiteti i Tetovës sot e shënoi 4 Korrikun - Ditën e Pavarësisë së SHBA-së. Në nder të kësaj dite Fakulteti i Kulturës Fizike i Universitetit tonë organizoi një ndeshje volejbolli në rërë. Në këtë sfidë u ndeshën dy skuadra në përbërje: Hamza Veseli, Flakron Gafuri, Mihaela Ristovska dhe Antonela Gjeorgjevska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle