0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Universiteti i Tetovës do të udhëheq me funksionin u.d. rektor

Universiteti i Tetovës kumtoi se në seancën më të re të Këshillit të Universitetit janë marrë vendime për ndryshime në udhëheqësi. Institucioni i arsimit të latë nga Tetova tani do të ketë ushtrues të detyrës rektor si dhe kryetar të ri të Senatit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle