0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Uniforma të reja për policinë e uniformuar dhe njësi të tjera të MPB-së

Pjesëtarët e policisë së uniformuar dhe njësive të tjera në Ministrinë e Punëve të Brendshme morën uniforma të reja, të cilat sot u promovuan në rrethin e MPB-së.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle