0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

UNICEF: Përgjegjësi e gjithë shoqërisë është shkollat të jenë të sigurta dhe të hapura

– UNICEF-i i bën thirrje gjithë shoqërisë që të bëjë përpjekje që shkollat të mbeten të sigurta dhe të hapura, përderisa fëmijët po përgatiten të kthehen në mësim me prani fizike. Sipas UNICEF-it, interesat më të mira të fëmijëve duhet të jenë qendrore për secilin vendim rreth punës së shkollave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle