Botë SQBotë.Portal SQ

UNICEF: Në botë të paktën 200 milionë nxënës nuk kanë kushte për arsim në distancë

Të paktën 200 milionë fëmijë në 31 ende me të ardhura të ulëta dhe të mesme nuk kanë kushte për arsim në distance, theksohet në raportin e UNICEF-it.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle