Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

UNICEF bën thirrje për grumbullim të 10,3 miliardë dollarëve ndihmë për të prekurit nga krizat humanitare

Fondi për fëmijë i Kombeve të Bashkuara (UNICEF), sot ka shpallur apel urgjent për të grumbulluar 10.3 miliardë dollarë për të ndihmuar dhjetëra milionë njerëz të prekur nga krizat humanitare, efektet afatgjata të pandemisë së koronavirusit dhe kërcënim në rritje nga moti i keq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle