Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

UNHCR u bën apel fqinjëve të Ukrainës t’i hapin kufijtë për pranimin e refugjatëve

Agjencia për refugjatë në kuadër të KB-së sot kumtoi se situata në Ukrainë në mënyrë të përshpejtuar është duke u përkeqësuar dhe ju bëri thirrje vendeve fqinje t'i hapin kufijtë për pranimin e refugjatëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle