Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

UNHCR shprehu shqetësim serioz për situatën në Ukrainë

Komisariati i lartë për refugjatë i KB-së (UNHCR) sot shprehu shqetësim serioz për situatën në Ukrainë dhe paralajmëroi për pasoja të rënda humanitare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle