0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

UNESKO paralajmëron në kontrabandë me të mirat kulturore në Ukrainë

Organizata e KB-së për arsim, kulturë dhe shkencë (UNESKO) me seli në Paris ka alarmuar mbi rrezikun e tregtisë së palejuar me të mirat kulturore ukrainase.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle