Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

UNESKO do t’u dërgojë helmeta dhe jelek antiplumb gazetarëve në Ukrainë

UNESKO do të sigurojë 125  helmeta dhe jelekë antiplumb me mbishkrimin "Pres" që të mundet numri më i madh i gazetarëve në Ukrainë ta kenë këtë pajisje, kumtoi organizata me seli në Paris.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle