0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

UNDP dhe ambasada gjermane i dhuruan pajisje kompjuterike MPB-së për kontroll më efikas të armëve të vogla dhe të lehta

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle