0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQKorrespondentë MaqedoniMKD-AL SQShoqëri SQ

Ulet numri i viktimave dhe të hospitalizuarve me kovid në Tetovë

Qendra kovid në spitalin e Tetovës mëngjesin e sotëm në orën shtatë shënon stabilizim të gjendjes me faktin se ka më pak të pranuar dhe viktima.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle