0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

Ulen çmimet e karburanteve për gjysmë deri në 1,5 denarë për litër

Karburantet nga sonte në mesnatë do të lirohen  për gjysmë deri në 1.5 denarë për litër, vendosi sot Komisioni Rregullator i Energjisë dhe Shërbimeve të Ujit (KRE). Me vendimin kryhet ulje e çmimit me pakicë të derivateve të naftës me një mesatare prej 1.58 përqindëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle