Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Ukrainë: Është sulmuar me raketa stacioni hekurudhor në pjesën lindore të vendit

Disa njerëz e humbën jetën pasi që tre raketa e goditën stacionin hekurudhor në Ukrainën lindore, duke dëmtuar ndërtesa dhe binarë, kumtoi sot Hekurudha shtetërore e Ukrainës.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle