0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Ukraina po mbyll kufijtë me Rusinë dhe Bjellorusinë

Ukraina po mbyll kufijtë me Rusinë dhe Bjellorusinë, ka deklaruar kryeministri ukrainas, Denis Shmihail.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle