Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Ukraina përsëri u bëri thirrje ushtarëve rusë të dorëzohen

Ministri ukrainas i Mbrojtjes, Oleksej Reznikov sot u ka bërë thirrje ushtarëve rusë të dorëzojnë armët, duke u premtuar atyre "jetë dhe siguri".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle