Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Ukraina, Mesdheu Lindor dhe Ballkani Perëndimor në fokus të bisedës telefonike Micotakis – Shollc

Ngjarjet në Ukrainë, Mediteranin Lindor dhe Ballkanin Perëndimor kanë qenë në fokusin e bisedës telefonike të kryeministrit grek Kirjakos Micotakis dhe të kancelarit të ri gjerman Ollaf Shollc, njoftoi korrespodentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle