0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Ukraina dhe Tajvani mes temave të bisedës mes presidentëve Si dhe Bajden

Tensionet rreth Tajvanit dhe lufta në Ukrainë me siguri do të jenë tema të bisedës me telefon mes presidentëve të SHBA-së dhe Kinës, Xhozef Bajden dhe Si Xhinping, e cila pritet të realizohet këtë javë, kumtoi Shtëpia e Bardhë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle