0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Ukraina dëshiron të jetë bashkënikoqire e Mundialit 2030

Ukraina do t'i bashkohet Spanjës dhe Portugalisë në kandidimin e përbashkët për nikoqirë të Kampionatit Botëror 2030, raportoi gazeta britanike "Tajms".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle