0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Uji në Shkup javën e kaluar është i sigurt dhe cilësor për pirje

Uji në Shkup javën e kaluar ishte i sigurt dhe cilësor për pirje, informojnë nga NP "Ujësjellës dhe Kanalizime" - Shkup.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle