0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Uji në Shkup i sigurtë për pije

Uji në Shkup është i sigurtë për pije, tregojnë analizat e mostrave për analizë fiziko-kimike dhe mikrobiologjike, të marra nga 42 vende matëse në qytet.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle